• ZÁUJMOVÉ ÚTVARY

• Ponuka záujmových útvarov pre žiakov na šk. r. 2021/2022

Názov (zameranie):                     Pre žiakov:       Vedúci krúžku:       Termín, miesto:

Šikovné ruky                                1.-5.r.                Mgr. Šusteková       streda 13,00-15,00    uč. 1.r.

(výroba dekoračných predmetov a výzdoba školy)

Futbalový krúžok                        1.-5.r.                Mgr. Sidorová         utorok 13,30-15,30     telocvičňa

(športový krúžok zameraný na futbal)

Angličtina hrou                            1.-5.r.               Mgr. Husárová        utorok 12,30-14,30       knižnica

(zdokonaľovanie sa v cudzom jazyku zábavnou formou)

Mediálny krúžok                          5.-9.r.               Mgr. Husárová        pondelok 12,30-14,30   uč. PC

(mediálna výchova, čitateľská dielňa zo života  školy, tvorba školského časopisu)

Umelecký krúžok                         1.-5.r.                Mgr. Ďurčová         streda 12,30-14,30         uč. 4.r.

(rozvíjanie  schopností žiakov v umeleckej oblasti)

Hravá matematika                       1.-5. r.              Mgr. Plevková         streda 12,30-14,30         uč. 2.r.

(matematika nemusí byť len stresujúci predmet ...)

Vybíjaná                                        5.-9. r.               Mgr. Sidorová         štvrtok 13,30-15,30   telocvičňa

(športová príprava)

Včelársky krúžok                         1.–9.r.                Miloš Belan             podľa dohody             včelnica

(chov včiel, práce vo včelnici)

Strelecký krúžok                       5. - 9. r.             Mgr. Kobeda            podľa dohody              telocvičňa

(športová streľba)

Hravá ruština                             5. - 9. r.           Mgr. Plevková            podľa dohody               uč. 6.r.

(zdokonalenie sa v cudzom jazyku)

ČO ROBIŤ SO VZDELÁVACÍM  POUKAZOM?

1. Vyber si z ponuky záujmových útvarov (krúžkov) školy, rozhodni sa pre jeden, do ktorého odovzdáš svoj poukaz.
            2. Poukaz dáš podpísať doma jednému z rodičov a obyčajnou ceruzou poznačíš na druhú stranu poukazu názov krúžku, do ktorého odovzdáš poukaz a budeš ho pravidelne navštevovať.
            3. Ak máš záujem aj o druhý krúžok, ktorý chceš navštevovať v škole a budeš to stíhať, poznač tento krúžok na druhú stranu poukazu, ale v poradí ako druhý (žiak môže navštevovať v škole najviac dva krúžky).
            4. Podpísaný poukaz od jedného z rodičov, na ktorom je poznačený krúžok (najviac dva), ktorý budeš navštevovať, prines najneskôr do piatka 24.9.2021 späť do školy svojmu triednemu učiteľovi
            5. Ak nemáš záujem o žiaden krúžok z ponuky, odovzdaj podpísaný poukaz od jedného z rodičov svojmu triednemu učiteľovi.

Poukaz nekrč, neprehýbaj a vráť ho čistý!

Vzdelávacie poukazy budú žiakom rozdané vo štvrtok, 16. 9. 2021.