• ZÁSADY POSKYTOVANIA OBEDOV V ŠKOLSKEJ JEDÁLNI

• 1. Zákonný zástupca prihlási dieťa do zariadenia školského stravovania na základe prihlášky - zápisného lístka na príslušný školský rok.

2. Príspevok na stravovanie uhradí zákonný zástupca vopred, najneskôr do 10.dňa v mesiaci ( bankový prevod, trvalý príkaz, vklad na účet, Internet banking )

3. Vzniknuté preplatky stravného sa vracajú na konci školského roka.

4. Obedy sa vydávajú v čase od 11.00 do 13.30 hod všetkým prihláseným žiakom, ktorí sú prítomní v škole. V prípade, že sa žiak oneskorí (exkurzia, školská súťaž, ...), je potrebné to nahlásiť v deň vopred, alebo do 7.30 v danom dni.

5. Ak žiak nebude prítomný na vyučovaní, prípadne nemá záujem o poskytovanie stravy aj napriek svojej prítomnosti v škole, zákonný zástupca je povinný zabezpečiť odhlásenie dieťaťa najneskôr do 7.30 hod v danom dni telefonicky na t.č. 0901 760 201 alebo osobne v školskej jedálni.

6. V prvý deň choroby je možné neodhlásenú stravu odobrať do obedára v čase od 11.00 do 13.30 hod.

7. Za neodobranú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

8. Jedálny lístok je k dispozícii www.eskoly.sk/povina323